מאמרים, טיפים ומבצעים

איך לבחור קייטרינג לחתונה של פעם בחיים?

איך לבחור קייטרינג לחתונה של פעם בחיים?

אין ספק שאחד הנושאים החשובים לכל אחד מהאורחים שלך ושעליו הם ידברו לא מעט הוא האוכל באירוע שלך. בסופו של דבר, כולנו זוכרים את שמלת הכלה, האוכל והמגנטים שקיבלנו.

איך לבחור קייטרינג מנצח לחתונה?

ישנן לא מעט חברות קייטרינג אשר מציעות ללקוחותיהם לא רק אוכל איכותי, אלא מעטפת שירותים מלאה אשר כוללת רעיונות, גימיקים ותפאורה אשר תומכת במנות.
אם את נמצאת בשלב הגישושים אחרי חברת קייטרינג, מומלץ להקפיד על הנקודות הבאות:

  • תקציב – אחד הפרמטרים החשובים לכל זוג הוא כמובן התקציב ועלות הקייטרינג. לעיתים קרובות, אנו רואים זוגות אשר "משתוללים" בלי הצדקה ממשית. חשוב להיות ממוקדים, להגיע לטווח כלשהו אשר עליו ניתן לבנות תפריט לאירוע.
  • קהל היעד – לפי דעתנו, הטעות מספר אחד בקרב זוגות צעירים היא בהתאמת המנות לטעמם האישי ולא בהתאמה לקהל היעד. לפי FoodGuide אשר מעניקים שירותי קייטרינג בחיפה, חשוב מאוד לבחור בסוג הקייטרינג (חלבי/בשרי) ובהמשך להתאים את התפריט הנחוץ. לדוגמא, עבור חתונות נהוג לבחור בשירותי קייטרינג בשרי בחיפה אשר כוללים אסאדו ובשרים על האש אך עבור כנסים עסקיים נהוג לבחור בשירותי קייטרינג חלבי בחיפה.

קייטרינג בשרי לחתונה

  • טעימות – לאחר שאיתרתם מספר חברות קייטרינג, חשוב להגיע לכמה שיותר טעימות אשר יחשפו בפניך את איכות האוכל, הציוד, המלצרים והשירות של חברת הקייטרינג. ב – FoodGuide, ממליצים להגיע עם עוד בני משפחה אשר יוכלו לחוות את דעתם במקום ולספק זווית נוספת על חברת הקייטרינג.
  • מיקום האירוע – היום יותר ויותר חתונות נערכות בלוקיישנים מפתיעים בטבע. לא כל חברות הקייטרינג ערוכות למיקומים לא שגרתי ולכן מומלץ לבדוק מול חברת הקייטרינג אם היא יכולה להעניק חווית שירות במיקום המיועד.
  • המלצות – אין כמו המלצות מבני משפחה, חברים או לקוחות עבר אשר יכולים להעיד על איכות השירותים והאוכל של חברת הקייטרינג.

לסיכום, חברת הקייטרינג יכולה לבנות או להרוס את האירוע החשוב ביותר שלך. מומלץ בחום לא להקל ראש ולבחור בקייטרינג מקצועי ולא בחברה הזולה ביותר. לעיתים, הזול עולה ביוקר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *